אודות

עמותת ״חרדים לקצב״ הוקמה בשנת 2015 במטרה לקדם אוכלוסיות מוחלשות ולסייע להם להשתלב בחיי החברה והקהילה, באמצעות ספורט, כושר ואומנויות לחימה.

מניסיוננו אנו רואים כיצד אלו מהווים פלטפורמה טיפולית חדשנית, המעצימה את המשתתפים; מחזקת את בטחונם העצמי, מחדירה בהם כוחות חדשים, ומחברת אותם למי שהם באמת ולפוטנציאל האישי הטמון בהם.

מאז הקמתה סייעה העמותה לאלפי אנשים, גברים נשים ונוער, תוך תמיכתם המקצועית והפיננסית של הגופים המובילים במשק, ובהכרה בינלאומית של מדינות רבות בהם ארה״ב, גרמניה, פריז, איי הבלקן, ברזיל ועוד.

מיקי חייט // מנכ"ל

לכל ילד ולכל אדם מגיע להיות שווה, היכולת לעשות שימוש באמצעות אומנויות לחימה וריקוד ככלי טיפולי וחברתי היא מתנה עצומה לאנושות.

כבן להורים חוזרים בתשובה, כנער נושר וכאדם שעסק באומנויות לחימה מגיל קטן יש לי את הזכות והחובה להנחיל את התועלת העצומה שבכלי זה לכמה שיותר אנשים ולשם כך בשנת 2015 הקמתי את עמותת חרדים לקצב. המסע שלנו לחברה מתוקנת ומכילה, בה יש חלק לשכבות החלשות הוא מסע מרתק. מסע הלוקח אותנו דרך כבדי ראיה, בני נוער בסיכון, ילדים עם צרכים מיוחדים ובני דתות ועדות שונות. מסע המפגיש אותנו עם פסיפס אנושי מרתק המכיל את תמהיל החברה הישראלית כולה. ואני אסיר תודה על הזכות להיות במקום הזה.

חברי דירקטוריון – וועד העמותה

יו"ר
גד גיל
מנכ"ל
מיקי חייט
סמנכ"לית
רויטל שאלתיאל

ורדה שוהם

דן אוריין

שגריר ישראל לצפון מקדוניה ראש מחלקת הבלקנים במשרד החוץ  

אסתי גרנובסקי

רויטל הר כסף

השותפים שלנו