אודות

עמותת 'חרדים לקצב' הוקמה על-מנת לקדם את חוסנו של הציבור החרדי בישראל באמצעות הכשרה והענקת כלים המקדמים קיום אורח חיים בריא והטמעת תרבות של ספורט וכושר.

לצורך כך, העמותה מפעילה חוגי ספורט וריקוד בקרב ילדים ונוער, נשים וגברים. העמותה שמה דגש על סיוע בהשתלבות הנוער החרדי בחברה הישראלית ותכנית הדגל של העמותה מסייעת לנוער חרדי בסיכון בתהליך שיקום באמצעות לימוד קפוארה ואומנויות לחימה, פיתוח מודעות לאורח חיים בריא, פעילות גופנית, תזונה בריאה והיכולת לשנות הרגלים. בני הנוער הלוקחים חלק בפעילויות רוכשים מיומנויות לתכנון חיים בריאים המבוססים על תזונה מודעת ופעילות גופנית מאוזנת, תוך פיתוח גישות חיוביות ומאוזנות לדימוי גוף.

העמותה פעולת עם הקפדה על כל כללי ההלכה ובעידודו של הרב אברהם ישראל רובין. העמותה מפעילה את רשת 'סטודיו אסאי', תומכת בספורטאים תחרותיים חרדיים, ומבצעת פרויקטים סוציאליים מיוחדים בספורט.

מיקי חייט // מנכ"ל

לכל ילד ולכל אדם מגיע להיות שווה, היכולת לעשות שימוש באמצעות אומנויות לחימה וריקוד ככלי טיפולי וחברתי היא מתנה עצומה לאנושות.

כבן להורים חוזרים בתשובה, כנער נושר וכאדם שעסק באומנויות לחימה מגיל קטן יש לי את הזכות והחובה להנחיל את התועלת העצומה שבכלי זה לכמה שיותר אנשים ולשם כך בשנת 2015 הקמתי את עמותת חרדים לקצב. המסע שלנו לחברה מתוקנת ומכילה, בה יש חלק לשכבות החלשות הוא מסע מרתק. מסע הלוקח אותנו דרך כבדי ראיה, בני נוער בסיכון, ילדים עם צרכים מיוחדים ובני דתות ועדות שונות. מסע המפגיש אותנו עם פסיפס אנושי מרתק המכיל את תמהיל החברה הישראלית כולה. ואני אסיר תודה על הזכות להיות במקום הזה.

מוכנים ???
סטודיו אסאי החדש בדרך!

פרויקט מימון המונים למען הרחבת הפעילות לנוער בסיכון
ובעלי מוגבלויות כולם מתגייסים!